Zielony Smok zaprasza na konwenty

Klub Fantastyki “Zielony Smok” z Lubartowa zaprasza w tym roku na dwa wyjątkowe wydarzenia. W lipcu odbędzie się Fantastyka na sportowo VII, w październiku jubileuszowa edycja Mantikory X.

 

“Fantastyka na sportowo” jest to impreza zrzeszająca miłośników fantastyki z całej Polski. Podczas tego nietypowego wydarzenia rywalizują ze sobą na… murawie i walczą o puchar “Najlepszej drużyny” w Fantastycznym Turnieju Piłki Nożnej. FNS to impreza jedyna w swoim rodzaju i już dziś zapraszamy do udziału i zgłaszania swoich drużyn.

 

Całość zostanie podzielona na dwie części:
– sportową, odbywającą się na boisku przy Gimnazjum nr 2,
– konwentową, odbywającą się w siedzibie LOK.

 

Oprócz turnieju piłki nożnej odbędą się również inne sportowe atrakcje: mini-mecz kosza, partia gry Kubb, a także gry i zabawy zręcznościowe dla dzieci. Organizatorzy przewidują nocleg na terenie konwentu. Więcej informacji już wkrótce!

 

Fantastyka na sportowo VII
04-05 lipca 2015 r.
Lubartów
siedziba Lubartowskiego Ośrodka Kultury
ul. Lubelska 68
21-100 Lubartów
Cena 3-5zł
nasza strona: www.FNS.kfzs.pl

 

“Mantikora” jest konwentem z wieloma tradycjami. Od ponad 10 lat w jeden październikowy weekend do Lubartowa zjeżdżają miłośnicy fantastyki z całej Polski, aby przez 3 dni pobawić się w wybranej konwencji. W tym roku tematem przewodnim konwentu są “SUPERBOHATEROWIE” – przed nami wiele prelekcji, konkursów oraz atrakcji związanych ze sztuką komiksów! Oprócz tego przed konwentowiczami wiele godzin z grami planszowymi, komputerowymi oraz konkursów z nagrodami. Tradycyjnie konwent podzielony zostanie na bloki tematyczne, a program dostępny będzie na kilka tygodni przed konwentem. Organizatorzy przewidują nocleg na terenie konwentu. Więcej informacji już wkrótce!

 

Mantikora X
09-11 października 2015 r.
Lubartów
siedziba Lubartowskiego Ośrodka Kultury
ul. ul. Lubelska 68
21-100 Lubartów
Cena: jeszcze nie ustalono
nasza strona: www.MANTIKORA.kfzs.pl

 

banner facebook banner1 fns2015

zielony smok