Wykład improwizowany /bilety/

Połączenie wykładu naukowego oraz komediowej improwizacji scenicznej! Forma spektaklu Ekspert pochodzi prosto z amerykańskiego teatru iO. Łączy w sobie ciekawy wykład naukowy przerywany seriami scenek improwizowanych opartych luźno o treść wykładu.

 

Wśród Czytelników, którzy do poniedziałku 12 października przyślą na adres: redakcja@infoart24.pl maila o treści Ekspert wylosujemy jedną podwójną wejściówkę na wtorkowy spektakl

 

Tyle mądrych rzeczy i dobrej zabawy tylko z IMPROKRACJĄ!

 

Dr Aleksander Fafuła jest szefem badań w MarketPsych (amerykańska spółka działająca na Wall Street) oraz adiunktem na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Od lat zajmuje się wykorzystaniem sztucznej inteligencji do przewidywania zachowań ludzi podczas podejmowania decyzji ekonomicznych w warunkach niepewności. Opowie m.in o tym dlaczego tak trudno jest zostać milionerem.

 

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/958581177540951/

 

Co: Teatr Improwizacji IMPROKRACJA + Dr Aleksander Fafuła, czyli Ekspert!
Gdzie: Sanatorium Kultury, Przejście Garncarskie 2, Wrocław
Kiedy: 13 października, godz. 20
Bilety: 15 zł

 

expert-1310 expert-1310-up