Wrocław Fashion Meeting 2013

Wrocław Fashion Meeting 2013 to dwa dni modowych wrażeń: pokazy,  zakupy od projektantów, strefa piękna, porady stylistów i wizażystów. To impreza dla poszukiwaczy inspiracji, tropicieli trendów, dla tych, którzy chcą aktywnie obcować z modą i doświadczyć atmosfery panującej podczas pokazów.

Na wszystkich uczestników na swoich stoiskach będą czekali twórcy odzieży, obuwa, biżuterii, akcesoriów i dodatków. Nie zabraknie również doświadczonych stylistów i wizażystów, którzy w “Strefie piękna” z przyjemnością podzielą się swoją bogatą wiedzą, udzielając bezpłatnych porad odwiedzającym Wrocław Fashion Meeting.

Niezwykłe spotkanie z modą będzie obfitowało w wiele atrakcji a na uczestników Wrocław Fashion Meeting czekać będą atrakcyjne nagrody do wygrania.

 

Zakupy na stoiskach wystawców w sobotę i niedzielę w godz. 11:00-18:00.
Gościem specjalnym Wrocław Fashion Meeting i członkinią jury konkursu “Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL” będzie top modelka, Mrs. Poland 2013 – Agnieszka Knap, finalistka międzynarodowego konkursu piękności Multiverse International 2014, która w listopadzie br. będzie reprezentować Polskę w walce o tytuł najpiękniejszej podczas finału na Dominikanie.

 

O najlepsze brzmienia, wprowadzające w modowy nastrój zadba fantastyczny DJ Cineq. Muzyka jest jego największą pasją, którą ciągle rozwija. Dj Cineq jak sam mówi, jest w całości poświęcony temu co robi na co dzień, a muzyka jest pewnego rodzaju pasją, która daje mu siłę i motywację do działania. Szybciej można by wymienić gdzie nie grał, ponieważ gościł w większości klubów Polski jak również grał na scenach w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Turcji oraz Niemczech. Współpracował z rozgłośniami radiowymi. Jego możliwości techniczne nie znają granic. Uwielbia zaskakiwać miksami uczestników, a czasami nawet samego siebie.

Główne punkty programu:

Sobota (15 czerwca)

11:00
Otwarcie pierwszego dnia Wrocław Fashion Meeting

13:00
Pokaz Wrocław Fashion Meeting – “Parada Projektantów”: kb.unique design, Magda Kuczma, Kasia Koval, Barbara Wysocka, Beate Koniakowsky, Andżelika Kuriata, Col Claudine, Elena Sidorkiewicz, Trzciński Only Linen, Milena Raczkowska-Kokot, Aneta Kosowska, Lady Rhino.

15:00
Pokaz autorski: YNNY

16:00
Pokaz autorski: Anna Drabczyńska

16:30
Pokaz autorski: Ne Comme Ca

17:00
Pokaz autorski: VITO VERGELIS

19:00
Pokaz Wrocław Fashion Meeting – “Wielka Gala Fashion Meeting”: MOHITO, Beata Mielewczyk, LEWANOWICZ, le GIA Sandra Kpodonou, Gavel, Joanna Hawrot, NAH-NU, Katarzyna Kmiecik (UFUFU), Michał Starost (UFUFU).

21:00
Zakończenie pierwszego dnia Wrocław Fashion Meeting

Niedziela (16 czerwca)

9:30
Wykład dla wystawców – “Moda na technologię, technologia w modzie” – dr Marzanna Lesiakowska-Jabłońska, VIAMODA INDUSTRIAL

11:00
Otwarcie drugiego dnia Wrocław Fashion Meeting

15:00
Konkurs “Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL” – ćwierćfinał, pokaz stylizacji zakwalifikowanych uczestniczek i uczestników

16:30
Pokaz półfinałowy konkursu “Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL”

17:00
Finał konkursu “Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL”

18:00
Pokaz finałowy Wrocław Fashion Meeting: Ne Comme Ca, Aneta Larysa Knap FOLK DESIGN & Avanti Konieczko, Anna Cichosz, Jarosław Juźwin.

19:00
Koncert – wystąpi energetyzująca Joanna Kwaśnik – wokalistka, finalistka II edycji programu X Factor, która specjalnie dla uczestników wydarzenia wykona autorskie utwory

20:00
Zakończenie Wrocław Fashion Meeting

Przez cały czas trwania meetingu na stoiskach wystawców będzie można kupić unikalne kolekcje, odbywać się będą prezentacje, konkursy, pokazy makijażu, a w eleganckiej kafejce będzie można zjeść wyśmienity lunch, napić się aromatycznej kawy i herbaty.

Bilety w cenie:
– 15 zł – jednodniowy (na dowolny dzień, wstęp do strefy zakupów + wstęp na pokazy mody)
– 25 zł – dwudniowy (wstęp do strefy zakupów + wstęp na pokazy mody)
– 100 zł – karnet dwudniowy VIP (wstęp do strefy zakupów + wstęp na pokazy mody + miejsce numerowane na “Wielkiej Gali Fashion Meeting” + Evening Party)

do nabycia w przedsprzedaży w sieciach: eBilet.pl, Ticketpro, EMPiK oraz w recepcji podczas Wrocław Fashion Meeting.

Dzieci do lat 10 – wstęp bezpłatny.

Bilet upoważnia uczestników Wrocław Fasion Meeting do skorzystania ze wszystkich atrakcji, w tym również oglądania pokazów mody.

Kasy targowe nie obsługują kart płatniczych.

 

Co: Wrocław Fashion Meeting 2013
Gdzie: Klub Biznesowy Stadionu Wrocław, Al. Śląska 1
Kiedy: 15-16 czerwca

 

fot. Bogusław Węgliński 2

 

fot. Bogusław Węgliński

 

 

fot. Irena Dębosz

 

stadion8