Warsztaty street photo

Jak można znaleźć niesamowite kadry w miejscach, gdzie byśmy się tego zupełnie nie spodziewali, jak bez profesjonalnego sprzętu fotograficznego z powodzeniem uprawiać sztukę reportażu ulicznego – tego wszystkiego nauczymy się podczas warsztatów street photo prowadzonych przez doświadczonego fotografa reportażystę Damiana Horneta.

 

Na zajęcia, organizowane przez Klub Pod Kolumnami, organizatorzy zapraszają w weekend 27-28 maja. Obowiązują zapisy, liczba miejsc jest ograniczona.

 

Znaczącą częścią warsztatów będzie wyjście na ulice, gdzie pod okiem Damiana uczestnicy będą fotografowali miasto. Damian Hornet jako fascynat street photo opowie o tym jak można znaleźć niesamowite kadry w miejscach gdzie byśmy się tego zupełnie nie spodziewali. Pokaże też uczestnikom, jak, również bez profesjonalnego sprzętu fotograficznego, można z powodzeniem uprawiać tę sztukę.Poza tym przybliży podstawy obsługi aparatu, zasady kompozycji, podstawy obróbki cyfrowej oraz prawne aspekty street photo.

 

Damian Hornet – od lat eksploruje zakamarki miast w poszukiwaniu wyjątkowych ujęć. To fotograf reportażysta z ponad 20 letnim doświadczeniem, mający na swoim koncie kilkaset tysięcy zdjęć. Jego prace były wystawiane między innymi w ramach tak znaczących wydarzeń, jak Jarocin Festiwal czy 60-lecie Teatru Muzycznego w Poznaniu. Robił zdjęcia dla niejednego czasopisma (w tym swojego własnego). https://www.instagram.com/therealworldphotographer/

 

Cena: do 19 maja 250zł, po 19 maja 350zł
Liczba miejsc ograniczona – maksymalnie 10 osób
Obowiązują zapisy, tel. 71/322 95 38, info@kolumny.art.pl

 

Co: Warsztaty street photo
Gdzie: Klub Pod Kolumnami, pl. św. Macieja 21, Wrocław
Kiedy: 27-28 maja
Cena: do 19 maja 250zł, po 19 maja 350zł

 

www.kolumny.art.pl
www.facebook.com/kolumny