Symultanicznie o miłości

W środę 26 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy do Klubu Muzyki i Literatury we Wrocławiu na recital Klaudii Lewandowskiej pt. “O miłości – próba uchwycenia tematu”. Autorka wykonuje utwory śpiewając i grając symultanicznie na wibrafonie. Gra techniką czteropałkową oraz smyczkiem. Pomiędzy utworami rozważany jest temat miłości, a refleksje dopełniane piosenkami.

 

Czym jest miłość? Kiedy się pojawia? Na te i inne pytania będziemy szukali odpowiedzi podczas środowego koncertu.

 

Każda z piosenek będzie zagrana w różnym charakterze, dzięki temu uwaga widza skupi się przez cały czas trwania recitalu na wydarzeniu. Nie zabraknie elementów rozrywki i interakcji z publicznością. Wszystko realizowane w przepięknym klimacie, budowanym bajecznymi, pełnymi tajemnicy dźwiękami wibrafonu i głosu wykonawczyni.

 

Klaudia Lewandowska jest wrocławską aktorką i muzykiem, komponuje utwory autorskie oraz muzykę do tekstów wybitnych poetów. Podczas recitalu usłyszymy wiersze m.in. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Karola Wojtyły, Adama Mickiewicza, a także rozważania na podstawie listu Alberta Einsteina i książki Moniki, Marcina Gajdów.

 

Nie zabraknie refleksji, rozrywki oraz relaksu… przy kojących dźwiękach wibrafonu.

 

Więcej o autorce: http://klaudialewandowska.pl/

 

Co: Recital pt. “O miłości-próba uchwycenia tematu”
Gdzie: Klub Muzyki I Literatury, pl. Kościuszki 10, 50-028 Wrocław
Kiedy: 26 czerwca, środa, godz. 18.00
Wstęp wolny

 

 

Foto: Krzysztof Gurbała