Śpiewam pełnym głosem. Pieśni życzące, pieśni radosne.

Klub Pod Kolumnami zaprasza 7 i 8 grudnia na spotkanie, którego celem jest rozśpiewanie, uzyskanie dobrego kontaktu z własnym, naturalnym głosem, odkrywanie specyfiki śpiewu tradycyjnego i technik z nim związanych oraz wypracowanie narzędzi do dalszej indywidualnej pracy z głosem.

 

W warsztatach prowadzonych przez Barbarę Wilińskamogą wziąć udział zarówno osoby, które śpiewają, jak i osoby, które z różnych powodów nie śpiewają i taką przygodę chcą rozpocząć. Nie będziemy korzystać z zapisu nutowego – będziemy uczyć się pieśni ze słuchu. Program będzie dostosowywany do oczekiwań i stopnia zaawansowania uczestników m.in. poprzez stopniowanie trudności ćwiczeń i pieśni. Praca będzie skierowana na doświadczanie i obserwację siebie oraz zdobywanie świadomości ciała i odkrywanie jej związków z emisją głosu. Stworzy okazję do wzajemnego słuchania się, szukania współbrzmień, rozwijania umiejętności komunikowania się i ekspresji przez głos, pozbywania się indywidualnych ograniczeń i zahamowań związanych ze śpiewaniem, budzenia własnej kreatywności, a przede wszystkim okazję do wspólnej zabawy oraz czerpania przyjemności z oddychania pełną piersią i wspólnego śpiewania pełnym głosem.

 

Nie trzeba mieć przygotowania muzycznego. Proszę o zabranie wygodnego ubrania i obuwia oraz wody do picia. Przydadzą się przybory do notowania tekstów pieśni, dyktafon. Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych.

 

Co: warsztaty Śpiewam pięknym głosem
Gdzie: Klub Pod Kolumnami, pl. św. Macieja 21, Wrocław
Kiedy: 7-8 grudnia 2019
sobota, godz. 10.00-15.00
niedziela, godz. 10.00-17:00 (z przerwą od 13:00 do 14:30)
Cena: 290 zł – cena dla studentów i emerytów
350 zł – standard
Zgłoszenia przez zapisy: drogaglosu@gmail.com , temat: “ŚPIEWAM PEŁNYM GŁOSEM”