Spektakl Zabawa

Matka Polka, Przywódczyni Stada, Świętoszka – to tylko niektóre z postaci porywającego i pełnego refleksji spektaklu… Czy to, czego szukają jego bohaterki, to tylko tania zabawa? Nie! Pod tytułową “zabawą” kryją się ich potrzeby bycia docenianą, kochaną, akceptowaną i szanowaną.

 

Często czekamy na coś całe życie, a tego skutecznie nie szukamy. Nie robimy nic, by nasze marzenia się spełniły. Tkwimy w starych przyzwyczajeniach i boimy się zmian. Co jest tą “kulą u nogi”, która nas stopuje? Każdy z nas odczuwa różne potrzeby, tyle że nie każdy potrafi je w odpowiedni sposób zwerbalizować. 2 lutego Klub Pod Kolumnami zaprasza na porywający i pełen refleksji spektakl pt. Zabawa.

 

Barwna paleta postaci: Matka Polka, Przywódczyni Stada, Świętoszka, Kujonka, Wiecznie Poszukująca Tego Jedynego, Prostaczka, Fanatyczka Obuwia, Melomanka i współczesna Wieszczka. Wszystkie one w zabawny sposób odkryją swoje pragnienia i poszukają ich w “ZABAWIE”.

 

Spektakl powstał podczas pracy warsztatowej z aktorem Piotrem Misztelą. Na scenie zobaczymy 9 utalentowanych, pełnych pasji kobiet. Wiktoria Karakow, Arleta Łuczak, Izabela Maciuszek, Kamila Malinowska, Ewelina Oleszek, Agnieszka Przyborowska-Mitrosz, Klaudia Rawińska, Vanessa Stuka, Natalia Waleńska.

 

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/605357246544434/

 

Co: spektakl Zabawa
Gdzie: Klub Pod Kolumnami, pl. św. Macieja 21, Wrocław
Kiedy: 2 lutego, sobota, godzina 19:00
Wstęp wolny

www.kolumny.art.pl