Banici i Zielone Kaczki dla dzieci

Tuż przed Dniem Dziecka Banici mają zamiar zdemolować… Zielone Kaczki. Pieniądze, która uda się przy okazji zarobić zostaną przekazane na Dom dla Dzieci Towarzystwa “Nasz Dom”.

 

31 maja w niedzielę Klub Futbolu Amerykańskiego Wrocław Outlaws ma przyjemność zaprosić wszystkich kibiców, zarówno tych dużych jak i małych, na mecz towarzyski z Green Ducks Radom. Początek o godz. 13 na Stadionie Oława, ul. Na Niskich Łąkach 8 we Wrocławiu.

 

Outlaws (Banici) zapowiadają oprócz sportowych emocji sporo atrakcji. Dla najmłodszych stanie wielki dmuchany zamek, będzie również mnóstwo konkursów sportowych i zabaw tanecznych z atrakcyjnymi nagrodami.

 

– Do wygrania są koszulki oraz gadżety sportowe, będzie można przymierzyć również kask zawodnika, czy ubrać jego pady, czyli tę specjalną „zbroję” którą zakłada pod koszulkę – zapowiada Christopher Jasiak, właściciel Klubu Futbolu Amerykańskiego Wrocław Outlaws. – Zapraszam również do kibicowania naszej drużynie ponieważ mecz zapowiada się naprawdę interesująco. W przerwach będzie można obejrzeć również występy cheerleaderek.

 

Wszyscy, którzy w niedzielę przyjdą na Stadion Oława przy ul. Na Niskich Łąkach 8, będą mogli wykupić cegiełkę w cenie od 10 złotych. Na miejscu staną Foodtrucki z przysmakami oraz stoiska z watą cukrową oraz popcornem. Dochód z imprezy przeznaczony jest na opłacenie wakacyjnego wyjazdu wychowanków Domu dla Dzieci Towarzystwa “Nasz Dom”.

 

Banici wzmocnieni

Mecz z Green Ducks z Radomia jest dużym wyzwaniem dla wrocławskiego Outlaws. Zielone Kaczki grały bowiem w barażach o przejście do PLFA I (Pierwszej Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego) w ubiegłym roku. Ten mecz może być zwiastunem Playoffs w PLFA II w tym roku.

 

Banici z Wrocławia są w bardzo dobrej formie. Zagrali już mecz z Zagłębiem Steelers, drużyną z Top Ligi oraz mecz przeciwko Warsaw Dukes, który wygrali 44-7.

 

– Grupa w której gramy jest przez wielu nazywana „grupą śmierci” ze względu na drużyny m.in. Wrocław Panthers B (zwycięzca grupy z 2014), Gliwice Lions (spadkowicze z PLFA I) i Opole Wolverines – dodaje Christopher Jasiak. – Liczymy jednak na to, że wyjdziemy z grupy na pierwszym miejscu.

 

Outlaws może okazać się w tym roku mocną drużyną szczególnie, iż dołączył do nich niedawno nowy zawodnik z USA – John Van Vliet. John grał cztery lata dla Idaho State University na linii. Ostatnio był trenerem i graczem dla Durham w Wielkiej Brytanii. Jego wiedza i doświadczenie już dały o sobie znać podczas meczu z Warsaw Dukes.

 

Natomiast sezon zasadniczy rozpoczyna się 4 lipca. Wtedy Banici zagrają przeciwko drużynie Oleśnica Outlaws. Będzie to również okazja do zrobienia imprezy z okazji Święta Niepodległości USA pt. „Sport Narodowy i Święto Narodowe USA” pod honorowym patronatem Amerykańskiej Izby Gospodarczej. Impreza odbędzie się również na stadionie Na Niskich Łąkach.

 

Co: Outlaws Wrocław vs. Green Ducks Radom / zbiórka pieniędzy dla dzieci z Domu Dziecka
Gdzie: Stadion Oława, ul. Na Niskich Łąkach 8, Wrocław
Kiedy: 31 maja, godz. 13:00 – 17:00
Bilety: cegiełka od 10 zł (dzieci do lat 12 za darmo)

 

Cheerladerki Outlaws Wroclaw John Van Vliet 1 John Van Vliet 2 Mecz z Warsaw Dukes 1 Outlaws dzien dziecka plakat Outlaws Wrocław 1 Outlaws Wrocław W niedzielę dzieci będą mogły ubrać cały kostium

SONY DSC

SONY DSC