Metamorfozy – indywidualna sesja zdjęciowa z makijażem

Chciałabyś zobaczyć się w innym świetle? Poczuć wyjątkowo? A może nigdy nie uczestniczyłaś w sesji zdjęciowej? Jeśli masz pomysł który chcesz zrealizować, bądź odwrotnie – potrzebujesz rady i pomocy jak się ustawić do zdjęć – Metamorfozy są dla Ciebie!

 

To również doskonały prezent dla bliskiej Ci osoby na gwiazdkę! Zafunduj jej pełną Metamorfozę – kup elegancki voucher i zostaw pod choinką. Klub Pod Kolumnami zaprasza na kolejną edycję Metamorfoz! To wydarzenie, które jest w stanie odmienić Cię w taki sposób, że już nigdy nie stracisz pewności siebie. Zapraszamy na profesjonalną sesję zdjęciową, którą poprzedzi sesja makijażowa wykonywana przez doświadczoną wizażystkę. Wszystko po to, żeby Cię odmienić i utrwalić to na doskonałych fotografiach!

 

Liczba miejsc ograniczona – na sesję możemy zaprosić tylko 8 pań. Sesja makijażowa dla jednej pani trwa godzinę, podobnie następująca po niej sesja zdjęciowa – w sumie dwie godziny kreowania doskonałego wizerunku! Zgłoszenia telefoniczne lub mailowe: (71) 322 95 38 ; e-mail: info@kolumny.art.pl Rezerwacja jest dokonywana po uiszczeniu opłaty. Cena za sesję makijażową i zdjęciową – 200 złotych

 

Sesję z uczestniczkami prowadzić będzie fotografka Marta Zielińska.

 

„Fotografia jest dla mnie fascynującą okazją do pracy z ludźmi. Lubię poznawać nowe osoby i nawiązywać relację. Doceniam piękno w każdym człowieku i uwielbiam ukazywać je na fotografii.
Pomysł warsztatów zrodził się podczas kobiecych sesji zdjęciowych. Już w trakcie sesji uczestniczki same mówiły mi, że zaczynają widzieć się w nowym, pozytywnym wydaniu. Początkowo pełne obaw, w trakcie pozowania czuły się coraz pewniej i komfortowo. Po sesji dostawałam informację, że poczuły się naprawdę wyjątkowo, a pozowanie okazało się nowym, ciekawym i pozytywnym doświadczeniem.”

 

Makijaż dla każdej z uczestniczki wykona Agnieszka Świtoń – wizażystka z doświadczeniem, pasją i uśmiechem, specjalistka od wydobywania kobiecego potencjału oraz piękna, które drzemie w każdej z nas. Jak twierdzi, wszystkie mamy jakąś mocną stronę, którą trzeba odkryć oraz nauczyć się wydobywać. Jest zwolenniczką stylizacji i makijaży które będą ponadczasowe i podkreślą naturalne piękno.

 

Co: Metamorfozy – sesja zdjęciowa i sesja makijażowa
Gdzie: Klub Pod Kolumnami, pl. św Macieja 21, Wrocław
Kiedy: 25 stycznia, sobota, od godz. 8.00 do 16.00
Bilety: 200 zł
Rezerwacja: (71) 322 95 38 ; e-mail: info@kolumny.art.pl