Metamorfozy – indywidualna sesja zdjęciowa wraz z makijażem

Jeśli chciałabyś zobaczyć się w innym świetle, poczuć się wyjątkowo lub nigdy nie uczestniczyłaś w sesji zdjęciowej, jeśli masz pomysł który chcesz zrealizować, bądź odwrotnie – potrzebujesz rady i pomocy jak się ustawić do zdjęć – to nasze wydarzenie jest dla Ciebie.

 

Makijaż dla każdej z uczestniczki wykona Agnieszka Świtoń – wizażystka z doświadczeniem, pasją i uśmiechem, specjalistka od wydobywania kobiecego potencjału oraz piękna, które drzemie w każdej z nas. Jak twierdzi, wszystkie mamy jakąś mocną stronę, którą trzeba odkryć oraz nauczyć się wydobywać. Jest zwolenniczką stylizacji i makijaży które będą ponadczasowe i podkreślą naturalne piękno.

 

Sesję z uczestniczkami prowadzić będzie fotografka Marta Zielińska. Liczba miejsc ograniczona (6 osób). Makijaż będzie wykonywany w Klubie Pod Kolumnami, natomiast sesja fotograficzna w plenerze.

 

Rezerwacja jest dokonywana po uiszczeniu opłaty i przesłaniu potwierdzenia na info@kolumny.art.pl. W kolejnych mailach ustalamy z Paniami godzinę spotkania oraz przesyłamy link do filmu z poradami od wizażystki, jak przygotować się do sesji.

 

Termin – 1 sierpnia 2020, od 8.30 do 16.00
Cena 250 zł
Zgłoszenia mailowe: info@kolumny.art.pl
Klub Pod Kolumnami, pl. św. Macieja 21, Wrocław

 

Wydarzenie – https://www.facebook.com/events/276864940060955/