Mantikora X coraz bliżej

Mantikora organizowana jest w tym roku po raz dziesiąty. Odbędzie się 9-11 października. Na konwent przyjadą fani Fantastyki z całej Polski. Jak zapowiadają organizatorzy, tegoroczna jubileuszowa edycja imprezy będzie niezapomniana.

 

– Mamy dla was wiele atrakcji, i są nimi spotkania z projektantami okładek książek fantastycznych oraz gier planszowych, konkursy i turnieje z nagrodami, turniej Hearthstone, jubileuszowe spotkanie Zielonym Smokiem (wspomnienia, koncert, kabaret, tort), seans filmowy, turniej szachowy, Cosplay oraz pokaz bitewniaków – informuje Kamil Lisek z klubu fantastyki „Zielony Smok”.

 

Zielony Smok jest to klub działający przy Lubartowskim Ośrodku Kultury, który od kilkunastu lat organizuje spotkania Fantastyki w swoim mieście. Klub zrzesza osoby, które interesują się literaturą fantastyczną i grami planszowymi oraz ogólnie pojętą fantastyką. Z okazji „urodzin” podczas imprezy odbędzie się wiele konkursów, a na uczestników czeka wiele niespodzianek. Mantikora poprowadzona zostanie w klimacie „Superbohaterów”.
Program konwentu oraz regulamin opublikowany zostanie na stronie www.mantikora.kfzs.pl . Tutaj znajdziecie również informacje o dojeździe, cennik, a także inne przydatne informacje.

 

Co: Lubartowski konwent fantastyki Mantikora X
Gdzie: Lubartowski Ośrodek Kultury, Rynek II 1, Lubartów, (dawne kino Lewart)
Kiedy: 9-11 października
Bilety: 10 zł za trzy dni imprezy

 

banner