Las w słoiku – warsztaty

Zielone rośliny zamknięte w szkle wyglądają niezwykle efektownie, dodają wnętrzu charakteru i są mniej wymagające niż rośliny doniczkowe. 20 stycznia w CRZ Krzywy Komin odbędą się warsztaty roślinne Las w słoiku. To dekoracyjny hit a jego popularność ciągle rośnie.Warsztaty poprowadzi Angelika Domańska z wrocławskiej pracowni roślinnej S&H.

 

Las w słoiku to zielona roślinna kompozycja zamknięta w szklanym naczyniu. Namiastka leśnego ekosystemu w zminiaturyzowanej formie, przeniesiona do słoika. Na warsztatach prowadząca opowiada, skąd wzięła się idea zamykania roślin w naczyniach oraz kto stworzył najstarszy, zamknięty las. Uczy krok po kroku komponować las i zdradza wskazówki, które pomogą w uprawie. Kompozycja będzie pięknym dodatkiem do każdego wnętrza.

 

Angelika Domańska z wrocławskiej pracowni roślinnej S & H. Inżynier ogrodnictwa, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Wielbicielka roślin doniczkowych, których ma w domu więcej niż mebli. Warsztatom przyświeca cel by rozkochać w roślinach jak najwięcej osób.

 

Co: Las zamknięty w szkle – warsztaty
Gdzie: CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35a, Wrocław
Kiedy: 20 stycznia, 2018, sobota, godzina: 12:00 -14:00 / 15:00 – 17:00
Cena: 90 zł – w cenę warsztatów wliczone są wszystkie materiały tj. szklane naczynie, rośliny, ziemia. Kompozycje wykonane podczas zajęć stają się własnością uczestnika.

Szczegółowe informacje oraz zapisy: http://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/las-sloiku-warsztaty-roslinne-10/

 

Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin to kreatywna i twórcza przestrzeń dla rozwoju kapitału intelektualnego i materialnego w obszarze rzemiosła, designu, kultury i sztuki. To miejsce pełne pasji, otwartych ludzi i artystycznego wdzięku.

http://www.krzywykomin.pl/