Psycho – las w CK Zachód

Miasto, blokowisko, mieszkanie, łazienka, a w niej… las. Historia dziewczyny zagubionej w świecie w którym buty same tańczą, tajemnicy lasu zamieszkałego przez roje motyli strzeże drwal, zaś wanna napełnia się morską wodą.

 

Czy można się rozpuścić?
Dlaczego w mieście grasują wilki?
Czy istnieje droga powrotna z mrocznego lasu?
Jak uwierzyć w to wszystko, gdy zza okna dociera blask reklam i hałas tramwajów?
Studium samotności w tłumie ludzi.
Kiedy nie wiesz co powiedzieć po prostu to zaśpiewaj.

 

Angelika Pytel (26 lat) – aktorka filmowa i teatralna, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie Filia we Wrocławiu. Absolwentka Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie oraz Studium Teatralnego im J. Osterwy w Bielsku-Białej. Zadebiutowała na II roku studiów w „Figlikach” w reż. Jadwigi Grygierczyk w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej.
Prowadzi działalność artystyczną w ramach dwóch niezależnych projektów – PSYCHOTEATR i Violet Ultra, uczestnicząc w licznych festiwalach teatralnych.

 

Paweł Rychert (27 lat) – hulaka i urwipołć. Klawiszowiec i producent, zamieszkały we Wrocławiu. Współzałożyciel zespołu Jabłonka oraz Pchełki, z którym gościł na największych polskich festiwalach muzycznych oraz grał w spektaklu duńskiego Mute-Comp. Physical Theatre. Współpracował z takimi zespołami i artystami jak: Valravn, Żywiołak, Variete, Melika, Mrs No One, Parassol.

 

Sebastian Zakrzewski (40 lat) – zapalony żeglarz, z wykształcenia prawnik, z zamiłowania dziennikarz, z pasji filmowiec. Naukowo zajmował się kryminalistyką w szczególności psychologią kryminalistyczną, współtworzył pismo literackie „Lśnienie. Kultura grozy”, był wydawcą czasopisma literacko-kulturalnego “Coś na Progu. Kryminał. Horror. Opowieści niesamowite” oraz współwłaścicielem wydawnictwa „Dobre Historie”. W 2011 r. laureat konkursu literackiego Gazety Wrocławskiej na opowiadanie kryminalne z Dolnym Śląskiem w tle. Obecnie współtworzy projekty artystyczne PSYCHOTEATR i VIOLET ULTRA, a także zajmuje się scenopisarstwem oraz reżyserią filmów dokumentalnych i fabularnych.

 

Agata Suropek (24 lata)- absolwentka filologii polskiej, studentka reżyserii we Wrocławskiej Szkole Filmowej. Finalistka konkursu Biura Literackiego “Zagraj literaturą” na teatralną adaptację dzieła literackiego. Należy do aktorskiej – warsztatowej grupy PSYCHOTEATRU.

 

Reżyseria Angelika Pytel
Asystenci reżysera: Agata Suropek i Sebastian Zakrzewski
Dramaturgia: Angelika Pytel i Agata Suropek
Muzyka: VIOLET ULTRA – kompozycje i produkcja: Paweł Rychert, słowa: Angelika Pytel
Występuje: Angelika Pytel

 

 

Co: LAS – autorski monodram muzyczny Angeliki Pytel z muzyką VIOLET ULTRA
Gdzie: Centrum Kultury Zachód, ul. Chociebuskiej 4-6, Wrocław
Kiedy: 8 listopada, niedziela, godzina 18:00
Bilety: 20 zł i 15 zł – ze zniżką przy posiadaniu Urbancard

 

teatr las A4