Psychoteatr – LAS

Miasto, blokowisko, mieszkanie, łazienka, a w niej… las. “Las” to historia dziewczyny zagubionej w świecie, w którym buty same tańczą. Tajemnicy lasu zamieszkałego przez roje motyli strzeże drwal, zaś wanna napełnia się morską wodą.

 

Czy można się rozpuścić? Dlaczego w mieście grasują wilki? Czy istnieje droga powrotna z mrocznego lasu?

Jak uwierzyć w to wszystko, gdy zza okna dociera blask reklam i hałas tramwajów?

“Las” to też studium samotności w tłumie ludzi.

 

Angelika Pytel (26 lat) – aktorka filmowa i teatralna, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie Filia we Wrocławiu. Absolwentka Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie oraz Studium Teatralnego im J. Osterwy w Bielsku-Białej. Zadebiutowała na II roku studiów w „Figlikach” w reż. Jadwigi Grygierczyk w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. Prowadzi działalność artystyczną w ramach dwóch niezależnych projektów – PSYCHOTEATR i Violet Ultra, uczestnicząc w licznych festiwalach teatralnych.

 

Paweł Rychert (27 lat) – hulaka i urwipołć. Klawiszowiec i producent, zamieszkały we Wrocławiu. Współzałożyciel zespołu Jabłonka oraz Pchełki, z którym gościł na największych polskich festiwalach muzycznych oraz grał w spektaklu duńskiego Mute-Comp. Physical Theatre. Współpracował z takimi zespołami i artystami jak: Valravn, Żywiołak, Variete, Melika, Mrs No One, Parasso

Scenariusz i reżyseria: Angelika Pytel oraz Agata Suropek.

 

Co: LAS – autorski monodram muzyczny Angeliki Pytel z muzyką Violet Ultra (słowa: Angelika Pytel, muzyka: Paweł Rychert)
Gdzie: Klub “Pod Kolumnami”, pl. św. Macieja 21, Wrocław
Kiedy: 24 października, sobota, godz. 19:00
Bilety: 25 zł – normalny, 15 zł – ulgowy

www.kolumny.art.pl

www.facebook.com/kolumny

 

LAS - Angelika Pytel (1) LAS - Angelika Pytel (2) LAS - Angelika Pytel (3) LAS_plakat_Kolumny_logo_big