Krótkie Formy /bilety/

Spektakl, który rozpocznie piąty rok działalności Teatru Improwizacji Improkracja, to Krótkie Formy. Jest to zarazem najbardziej popularna forma improwizacji w Polsce.

 

Wśród Czytelników, którzy do poniedziałku 26 października przyślą na adres: redakcja@infoart24.pl maila o treści Krótkie Formy wylosujemy jedną podwójną wejściówkę na wtorkowy spektakl

 

Spektakl komedii improwizowanej składający się z krótkich gier teatralnych, podczas których publiczność odgrywa kluczową rolę. Każdy widz ma szansę zainicjować i zainspirować aktorów do sceny podając jej miejsce, pierwszą frazę, wybierając obsadę, czy zabarwienie emocjonalne. Występ pełen energii, śmiechu i pozytywnego szaleństwa!

 

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

 

Co: Improkracja – Krótkie formy
Gdzie: Sanatorium Kultury, Przejście Garncarskie 2, Wrocław
Kiedy: 27 października, wtorek, godz. 20.00
Bilety: 15 zł

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/792658814178580/

 

kf-2710 kf-2710-up