Koncert Anji Sei

Centrum Kultury Agora zaprasza na koncert Anji Sei, który jednocześnie promuje debiutancką EP-kę piosenkarki pt. Ocean. Koncert będzie podróżą do głębin naszego wewnętrznego oceanu. Piosenki poruszą tematy bliskie każdemu, a scenografia przeniesie nas do miejsca, gdzie czas się nie liczy. Jako support wystąpią Jędrzej Skiba i Matylda Makowska.

 

Anja Sei – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów związana z wrocławską sceną muzyczną. Występowała z zespołem Pajujo i grała supporty m.in. przed Kasią Kowalską, Kamilem Bednarkiem, Krzysztofem Zalewskim i Joss Stone. Półfinalistka 37. edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej i finalistka Muzycznej Bitwy Radia Wrocław. Wokalistkę charakteryzuje doskonały kontakt z publicznością, który jak sama podkreśla, jest najważniejszy.

 

– Śpiewam soul. Mówię tak dlatego, że to co piszę i komponuję płynie prosto z duszy – mów artystka. – Piosenki tworzę tylko jak mam natchnienie i zwykle trwa to kilkanaście minut. Wierzę, że jeśli przesiąkniesz jakąś muzyką, to w końcu wyplujesz ją z powrotem. A w tworzeniu muzyki najważniejsi są dla mnie ludzie, ich reakcje. Myślę o sobie jako glamour hippisce. Wolność to nie jest wyzbywanie się wszystkich dóbr materialnych i życie w lesie, w namiocie. Ona zaczyna się i kończy w głowie. Jeśli pozwolisz sobie krytycznie spojrzeć na swoje poglądy, zmienić zdanie, wybaczyć komuś, kto Cię skrzywdził, wtedy jesteś naprawdę wolny. Długo zwlekałam z decyzją, żeby rzucić biurową stabilną pracę i zająć się tylko muzyką. Wszystko jednak ułożyło się tak, że chcę się zajmować tylko tym. Te kilkadziesiąt minut na scenie daje mi poczucie, że żyję. Reakcje ludzi potwierdzają, że jest w tym jakaś autentyczność.

 

Skład zespołu:
Anja Sei – wokal
Bartek Miarka – gitara
Piotr Świętoniowski – piano
Piotr Mazurek – bas
Bartosz Niebielecki – perkusja
Konrad Rogiński – sitar
Michał Pękosz – hang pan
Katarzyna Szetela – chórki

 

Co: koncert Anji Sei
Gdzie: Centrum Kultury AGORA, ul. Serbska 5a, 51-111 Wrocław
Kiedy: 20 stycznia 2019 r. / niedziela / godz. 18:00
Bilety: 30 zł – przedsprzedaż/ 35 zł – w dniu koncertu