Bezpłatne porady prawników

Dłużnik Cię unika? Przyjdź do prawnika – twierdzą eksperci z dziedziny prawa gospodarczego kancelarii Koksztys we Wrocławiu. W sobotę 26 kwietnia organizują kolejny event z cyklu Bezpłatnych Porad prawnych dla przedsiębiorców.

 

– Niepłacenie należności, faktur, zobowiązań staje się w naszym kraju coraz częstszym modelem na prowadzenie własnego biznesu – twierdzi Robert Włodarek z kancelarii Koksztys. – Oczywiście biznes taki jest opłacalny tylko dla tych podmiotów gospodarczych, które stosując metodę „uniku dłużnika”, lawirują wśród przedsiębiorców funkcjonujących w sposób uczciwy. Na dłuższą metę prowadzi to do zapaści całych sektorów rynkowych, likwidacji firm, które tracą płynność finansową, zwalnianie pracowników itp.

 

Prawnicy Kancelarii Koksztys prowadzą wiele spraw o odzyskanie należności. Nie wszyscy jednak właściciele firm zdają sobie sprawę, że z dłużnikiem nie wygrają w pojedynkę. Eksperci z kancelarii są w stanie doradzić przedsiębiorcom, którzy bezskutecznie zabiegają o odzyskanie pieniędzy za usługi czy towar. W trosce o funkcjonalność i uczciwość w prowadzeniu biznesu prawnicy chcą bezpłatnie podzielić się swoją wiedzą.

 

Kancelaria Prawa Gospodarczego Koksztys z siedzibą we Wrocławiu zaprasza na kolejną akcję z cyklu Bezpłatnych Porad dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Tym razem zapraszamy w sobotę, w godzinach od 10 do 16 do biura przy al. Armii Krajowej 61.

 

Co: bezpłatne porady prawników dla osób prowadzących biznes
Zakres: porady w sprawach o odzyskanie należności od dłużnika
Gdzie: al. Armii Krajowej 61, IV piętro, Wrocław
Kiedy: 26 kwietnia, sobota, godz. 10 – 16
Koszt: 0 zł

 

Koksztys, bezpłatne porady Koksztys, bezpłatne porady Koksztys, bezpłatne porady Koksztys, bezpłatne porady