Kiermasz fonograficzny Rap Szalet

Kiermasz fonograficzny Rap Szalet

Reguły kiermaszu są proste i niezmienne. Zabieramy ze sobą płyty winylowe, kasety, kompakty, albo jakiekolwiek inne nośniki z muzyką, żeby powymieniać się albumami swoich ulubionych artystów, pożyczyć – komuś lub od kogoś – jakąś płytę, nabyć coś ciekawego lub odsprzedać parę niepotrzebnych tytułów.

IV edycja Rap Szaletu wjeżdża do Wrocławia już 18 sierpnia.  Mając na uwadze fakt, że polskie lato powoli osiąga swój punkt kulminacyjny, a potrzeba wykorzystania każdego promienia słońca dalej w nas drzemie – przygotowujemy się na event specjalny.

Ilość uczestników na poprzednich edycjach kolejny raz przerosła oczekiwania wszystkich organizatorów. Niezmiernie cieszy nas niegasnąca popularność RS i support jaki od was dostajemy. Dlatego chcemy dać wam coś bardzo specjalnego i pokazać, że z pomocą kumpli, a nie sponsorów można wspólnie zbudować wielki i wyjątkowy event.

W sierpniu szykujcie się na najmocniejszy line up w historii Rap Szaletu złożony z gości, których zaprosiliśmy z kilku polskich miast. Nie zapomnimy też godnie was nakarmić. Do tego szykujemy piękny projekt wizualny i kino w plenerze zaraz po zakończeniu występów oraz giełdę muzyczno-winylową.

 

HOST: Wojtek F i Gutek
FILM: Doin’ it in the park
STOISKA: winyle, cd ,kasety
DJ’s: tba (dzień przed RS)

 

PS 1
zabieramy ze sobą stoliki, albo rozkładamy się na trawie/kocykach

PS 2
do dyspozycji będzie odsłuch na płyty, kasety i kompakty.

Co: Kiermasz fonograficzny Rap Szalet
Gdzie: Cafe Szalet, na tyłach Akademii Sztuk Pięknych, przy Wzgórzu Polskim
Kiedy: 18 sierpnia, niedziela, godziny 14.00 – 22.00

Bilety: Wstęp wolny

 

Kiermasz fonograficzny Rap Szalet