IRK, MUMS, Artykuły Rolne w Alive

Gentlemen Booking zaprasza na koncert gwiazd noise rocka, intensywnie zagrają: IRK to trio składające się z basu, bębnów i wokalu, pochodzące z Leeds w Wielkiej Brytanii, które dzieliło już scenę m.in. z: Pissed Jeans, Liturgy i Dope Body.

 

Od czasu debiutanckiej płyty „Bread and Honey” w 2014 roku, Irk zagrało ponad 80 koncertów w Wielkiej Brytanii i Europie i wydała split EP z brytyjskim zespołem Wren Irk pracuje obecnie nad pełnowymiarowym wersją albumu, która ma zostać wydana w 2018 roku.

 

MUMS
To noise-rockowe trio z Widnes w Wielkiej Brytanii. Zespół wydał ostatnio wspaniały i bezkompromisowy debiutancki LP ‘Land of Giants’ w kultowej wytwórni Superstar Destroyer Records. Album, który przywodzi na myśl brzmieniową paletę Part Chimp, koślawość melodii The Breeders i ciężar Melvins.

 

Artykuły Rolne
Krakowski zespół z pogranicza noise rocka, psychodelii oraz muzyki improwizowanej. Na koncie mają dwie epki wydane w 2015 roku własnym sumptem i eksperymentalny album długogrający zatytułowany “Dobrze to już było” z 2016 roku, który został wydany przez wytwórnię Music Is The Weapon. O ostatnim wydawnictwie internety pisały tak: Tegoslucham.pl: “Rolniaki wygrywali wcześniej prostymi, nośnymi numerami. Teraz stawiają na klimat i siłę improwizacji. Mniej jest noise rockowego nakurwu, więcej pełzającej psychodelii, przez którą przebija się i noise, i ambient, i post-rock.” Violence Online: Jeśli dotychczas mierzyli się z noise rockiem, alternatywnymi piosenkami i szczyptą transu, to dzisiaj można usłyszeć zespół „jadący” na kwasach i zapuszczający się w rejony starego acid rocka, skojarzonego ze współczesnym transem. W większości numerów rządzą rozlewające się plamy gitarowe, poruszające się swobodnie w przestrzeni, ograniczone jedynie oszczędnym biciem perkusji.

Muzyka: https://artykulyrolne.bandcamp.com/

FB: https://www.facebook.com/artykulyrolne

Brytyjczycy zagrają jedyny koncert w Polsce. Krakowianie pierwszy raz odwiedzą Wrocław. Wstęp płatny przy wejściu: 20zł – jak dokładnie odliczone 25zł – jak trzeba wydać resztę 10zł – urodzeni po 1993 0zł – urodzeni po 2000 Alive, Kolejowa 12, Wrocław 19.09.17 (wtorek) start: 20:00

EVENT FB: https://www.facebook.com/events/471706463181925/

 

Co: koncert IRK, MUMS, Artykuły Rolne
Gdzie: Alive Klub Muzyczny, ul. Kolejowa 12, Wrocław
Kiedy: 19 września, wtorek, godz. 20:00
Bilety: 0 – 25 zł