Improwizacja bez cenzury /bilety/

Znudzony tym co się dzieje w kabarecie? Masz wrażenie, że nic Cię już nie zaskoczy? Poszukujesz dobrej rozrywki? Przyjdź w niedzielę do Sanatorium Kultury.

 

Wśród Czytelników, którzy do poniedziałku 23 października przyślą na adres: redakcja@infoart24.pl maila o treści Bez cenzury wylosujemy jedną podwójną wejściówkę na niedzielny spektakl

 

Opcja 1: Nigdy nie byłem/ nie byłam na improwizacjach!

A zatem czeka Cię podróż w nieznane dotąd rejony rozrywki – błyskotliwe żarty, humor sytuacyjny, z odrobiną pikanterii. Nie mamy tematów tabu, nie stronimy od spraw kontrowersyjnych, ale wszystko ze smakiem i szacunkiem do widza. To co zobaczysz, powstanie na Twoich oczach, bez wcześniejszych ustaleń i nigdy więcej się nie powtorzy. Mało tego – to Ty zadecydujesz, co się stanie.

 

Opcja 2: Widziałem/ widziałam niejedną improwizację!

Zatem daj się zaskoczyć nową energią i nową jakością. Jak często zdażyło się, że improwizatorzy długo przebierali w sugestiach, nim zaczęli grać? My przyjmiemy wszystko, swoją grą udowadniając, że nie ma złych sugestii i z każdej inspiracji można stworzyć ciekawą, komiczną i wartościową scenkę. Nie cenzorujemy się, nie uciekamy w polityczną poprawność, dbając jednocześnie o komfort widzów.

 

Co: Improwizacja bez cenzury
Gdzie: Sanatorium Kultury, Przejście Garncarskie 2, Wrocław
Kiedy: 25 października, niedziela, godz. 19:00
Bilety: 15 zł

 

Improwizacja bez cenzury