Improkracja w sierpniu – repertuar

Improkracja zaprasza w sierpniu na swoje improwizowane spektakle komediowe. Zespół od 8 lat występuje we Wrocławiu, przyciągając co tydzień komplet widzów. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

 

Repertuar na sierpień

4.08 – Kierowca kończy kurs w pobliżu – rozmowy z Ubera
11.08 – Krótkie formy!
18.08 – Jedenaste – nie podglądaj
25.08 – Youtube party

Gdzie: Vertigo Jazz Club & Restaurant- ul. Oławska 13, Wrocław
Kiedy: godzina 20.00
Bilety: 30 zł

 

Improwizacja teatralna (impro) to osobna dziedzina sztuki, która początki, w swojej obecnej formie, zawdzięcza aktorom z USA (Del Close) oraz UK (Keith Johnestone). Spektakle są w pełni improwizowane, tworzone na oczach widzów. Tym co odróżnia improwizacje od innych form komediowych (kabaret, stand up), to dynamika oraz niepowtarzalność występów- pierwszy spektakl jest zarazem ostatnim. Każdy wieczór z Improkracją jest wyjątkowy.

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce w Polsce, będąc jednocześnie jedną z pierwszych grup, które prezentują ten rodzaj teatru w kraju. Od ponad 8 lat Improkracja wystawia swoje spektakle we Wrocławiu, przyciągając co tydzień komplet widzów. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

 

REPERTUAR SIERPIEŃ

 

„Kierowca kończy kurs w pobliżu – rozmowy z Ubera” 4.08.2020 (wtorek), godz. 20:00, bilety: 30 zł
Vertigo Jazz Club & Restaurant- ul. Oławska 13, Wrocław
Improwizowany spektakl komediowy! Bez scenariusza, tworzony na oczach widowni!

Skoro z jednej krótkiej rozmowy można się dowiedzieć wiele o drugiej osobie, to jak bardzo można w takim razie poznać człowieka podczas jednego kursu Uberem? Improkracja razem z publiką stworzą kilka postaci, które nadadzą ton całemu spektaklowi. Poznamy ich za każdym razem podczas podróży z punktu A do punktu B. Wszystko oczywiście będzie zaimprowizowane.

 

„Krótkie formy!” 11.08.2020 (wtorek), godz. 20:00, bilety: 30 zł
Vertigo Jazz Club & Restaurant- ul. Oławska 13, Wrocław
Improwizowany spektakl komediowy! Żadnego scenariusza – czysta improwizacja!

“Krótkie formy” to spektakl komedii improwizowanej składający się z krótkich gier teatralnych. Publiczność w każdej grze decyduje o miejscu akcji, bohaterach, których mają odegrać aktorzy czy nawet o słowach, które mają paść w trakcie sceny. Dzięki ogromnemu wpływowi na kształt spektaklu i aktywnemu udziałowi publiczności, między widzami a aktorami wytwarza się silna więź twórcza. Występ pełen energii, dynamiki i dobrze rozumianego szaleństwa!

 

„Jedenaste – nie podglądaj” 18.08.2020 (wtorek), godz. 20:00, bilety: 30 zł
Vertigo Jazz Club & Restaurant- ul. Oławska 13, Wrocław
Improwizowany spektakl komediowy! Żadnego scenariusza- czysta improwizacja!

“Jedenaste: nie podglądaj” to historia jednego miejsca, do którego będziecie mieli pełny wgląd i zobaczyć będzie można wszystko! Wątki przeplatają się jak w świetnie zmontowanym filmie, a bohaterowie żyją własnym życiem, nawet gdy ich nie widzimy na scenie. Wszystko to zaimprowizowane na oczach publiczności!

 

„Youtube party” 25.08.2020 (wtorek), godz. 20:00, bilety: 30 zł
Vertigo Jazz Club & Restaurant- ul. Oławska 13, Wrocław
Improwizowany spektakl komediowy! Żadnego scenariusza- czysta improwizacja!

Kolejna odsłona improwizowanych spektakli! Improkracja zagra dla Was zupełnie improwizowany spektakl komediowy. Tym razem do scen natchną nas filmiki z Youtube, które Wy wspólnie z nami będziecie wybierać podczas spektaklu.
Nie wiemy jeszcze co zagramy na scenie, ale wiemy, że Wy i Jutub dostarczycie nam inspiracji!
100% impro, 100% funu, 100% zbuforowanego filmiku!

www.improkracja.pl
www.facebook.com/improkracja