IMPROKRACJA – Besteller /bilety/

Bestseller – to nasza propozycja na zaimprowizowaną, nieistniejącą książkę o tytule, który nam podacie. Spektakl komediowy tworzony na żywo przy udziale publiczności!

 

Wśród Czytelników, którzy do poniedziałku 16 listopada przyślą na adres: redakcja@infoart24.pl maila o treści Bestseller wylosujemy jedną podwójną wejściówkę na wtorkowy spektakl

 

Przedstawimy komediową, teatralną adaptację inspirując się Waszą propozycją! Być może będzie to dramat, historyczny kryminał a może lektura szkolna? Nie wiemy.

 

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA

Teatr Improkracja został założony przez doświadczonych improwizatorów w 2011 roku we Wrocławiu i utrzymuje się w czołówce najlepszych teatrów improwizacji w Polsce. Obecny skład tworzą dyplomowani aktorzy, lalkarze, mimowie, animatorzy kultury i aktorzy kabaretowi. Repertuar złożony jest z autorskich form impro oraz najlepszych, znanych na całym świecie formatach z Chicago czy Nowego Jorku.

Improkracja gra na wielu scenach w całej Polsce, a regularne spektakle można zobaczyć co wtorek na scenie wrocławskiego Sanatorium Kultury w samym sercu Rynku.

Improwizacja teatralna (impro) jest dynamiczną i wciągającą formą teatralną. Charakteryzuje ją bezpośrednia interakcja z publicznością, która decyduję o losach bohaterów i przebiegu fabuły. Spektakle w całości tworzone są na żywo w oparciu o różne sugestie, np. słowo, gest, piosenkę czy przypadkowy SMS. To wszystko powoduje, że każdy spektakl jest unikatowy i niepowtarzalny.

 

Link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/986477441410147/

 

Co: Spektakl Teatru IMPROKRACJA Bestseller
Gdzie: Sanatorium Kultury, Przejście Garncarskie 2, Wrocław
Kiedy: 17 listopada, wtorek, godz. 20:00
Bilety: 15 zł

 

improkracja@gmail.com
www.improkracja.pl
fb.com/improkracja/

 

BEST-1711 BEST-1711-up