IMPROKRACJA: Armando /bilety/

Armando to amerykański format impro który na dobre zagościł w naszym repertuarze. Spektakl komedii improwizowanej, w którym aktorzy tworzą historie oparte na skojarzeniach do monologów. Monologi powstają na podstawie Waszych sugestii.

 

Wśród Czytelników, którzy do poniedziałku 9 listopada przyślą na adres: redakcja@infoart24.pl maila o treści Armando wylosujemy jedną podwójną wejściówkę na wtorkowy spektakl

 

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA „Armando”. Spektakl komediowy tworzony na żywo przy udziale publiczności! Historie opowiadane przez Improkratów są czasem zabawne, czasem mrożące krew w żyłach a czasem wzruszające, ale zawsze osobiste.

 

Teatr Improkracja został założony przez doświadczonych improwizatorów w 2011 roku we Wrocławiu i utrzymuje się w czołówce najlepszych teatrów improwizacji w Polsce. Obecny skład tworzą dyplomowani aktorzy, lalkarze, mimowie, animatorzy kultury i aktorzy kabaretowi. Repertuar złożony jest z autorskich form impro oraz najlepszych, znanych na całym świecie formatach z Chicago czy Nowego Jorku.

 

Improkracja gra na wielu scenach w całej Polsce, a regularne spektakle można zobaczyć co wtorek na scenie wrocławskiego Sanatorium Kultury w samym sercu Rynku.

 

Improwizacja teatralna (impro) jest dynamiczną i wciągającą formą teatralną. Charakteryzuje ją bezpośrednia interakcja z publicznością, która decyduję o losach bohaterów i przebiegu fabuły. Spektakle w całości tworzone są na żywo w oparciu o różne sugestie, np. słowo, gest, piosenkę czy przypadkowy SMS. To wszystko powoduje, że każdy spektakl jest unikatowy i niepowtarzalny.

 

Co: Spektakl Teatru IMPROKRACJA „Armando”
Gdzie: Sanatorium Kultury, Przejście Garncarskie 2, Wrocław
Kiedy: 10 listopada, wtorek, godz. 20:00
Bilety: 15 zł

Link do wydarzenia www.facebook.com/events/1508987062731819/

Spektakle komedii improwizowanej
improkracja@gmail.com
www.improkracja.pl
fb.com/improkracja/

 

baner Improkracja Armando plakat Improkracja Armando