Holyfood – czytanie performatywne

Kolektyw Twórczy Pawlacz, niezależna grupa teatralna z Wrocławia, zaprasza na spektakl pt. Holyfood – czytanie performatywne. Czytanie odbędzie się w sobotę (28.09) w Strefie Kulturalnej Barbara we Wrocławiu (ul.Świdnicka 8b) o godzinie 18:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny, ilość miejsc ograniczona.

 

Czy wszystko potrzebuje reklamy? Czy ludziom można wcisnąć każdy produkt, jeśli tylko będzie ładnie opakowany? A może frytki do tego?

 

Zjedz mnie, nim będzie za późno i sflaczejemy oboje. Zjedz mnie, tak ładnie wyglądam w tym plastiku. Zjedz mnie, ale wcześniej zrób mi zdjęcie, wciągnę brzuszek i pokażę swój lepszy profil. Zjedz mnie, nie bój się, każdy mnie je.

 

Holyfood, zabierzemy Was do miejsca, gdzie nieograniczony konsumpcjonizm zdominował postrzeganie rzeczywistości, a ludzie są drobnymi elementami ogromnej medialnej machiny, manipulującej wyborami i poglądami (SPOILER ALERT: to nie będzie długa droga). Holyfood, tutaj nikt już nie wie, czym jest bezinteresowność, za to każdy zna gratisy. Holyfood, życzymy smacznego i zapraszamy ponownie.

 

Scenariusz: Marek Kochan
Reżyseria: Kamila Pisarek

Obsada:
Ceca – Michalina Karolińska
Rudi – Łukasz Wers
Teo – Bartosz Szeluga
Matka – Lidia Barłoga
Justyna – Aleksandra Kukier

Partnerzy: webePartners – sieć afiliacyjna dla e-commerce

Holyfood na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2377510639243967/

 

Kolektyw Twórczy Pawlacz to nieformalna grupa teatralna z Wrocławia. Debiutowali w 2014 spektaklem “Jestem, więc wątpię”. Następnie wraz z 14 niezależnymi grupami teatralnymi z Wrocławia współtworzyli projekt “Most do San Sebastian” w ramach Europejskiej Stolicy Kultury. Premiera ich kolejnego spektaklu, autorskiej sztuki “Pokolenie Wszystko”, odbyła się w kwietniu 2016 na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu w ramach inicjatywy “Teatr jest Wasz”. Spektakl cieszył się bardzo dużą popularnością i zawitał ponownie w Polskim podczas Olimpiady Teatralnej 2016 w ramach nurtu Dolnośląska Platforma Teatru. W 2019 roku, spektakl “Pokolenie Wszystko” powrócił do repertuaru, zapełniając dwukrotnie wrocławski klub Firlej. “Holyfood” to rozpoczęcie nowego cyklu w historii grupy – czytań performatywnych.

 

Co: Holyfood – czytanie performatywne
Gdzie: Strefa Kulturalna Barbara we Wrocławiu, ul.Świdnicka 8b
Kiedy: 28 września, sobota, godz. 18:00
Wstęp wolny