Dwaj Panowie W Trzech Osobach

Dwaj Panowie zapraszają na wieczór trio-duetów improwizowanych czyli spektakle, które powstają na żywo, bez scenariusza i nigdy więcej się nie powtórzą.

 

Wystąpią:

W Trzech Osobach – I wtenczas wstąpił na scenę. Tworzył i burzył podług uznania. W chaosie kąpał swe członki, by szydzić, ironizować i dławić śmiechem hydrę powagi. A cały był improwizacją. W Trzech Osobach.”
Z Listu św. Gawła do Karkonoszan.

 

Szoł rozkręcają:

Kacper “Ziemia-Powietrze” Ruciński,

Jakub “Zły Professor” Śliwiński,

Wojciech “Tulipan Sedesów” Tremiszewski

 

Dwaj Panowie – duet improwizowany – Dwójka wrocławskich improwizatorów związanych z Teatrem Improwizacji IMPROKRACJA.

 

Mateusz Płocha – aktor/lalkarz/improwizator, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, od kilku lat aktywny członek Teatru Improwizacji Improkracja. W 2014 roku szkolił się z improwizacji w Chicago min. w iO Chicago, Annoyance Theater oraz u Jimmiego Carrane’a . Prowadzi warsztaty z improwizacji. Współzałożyciel grupy impro 3-Way, z którą improwizuje w języku angielskim. Współpracuje z Teatrem Lubuskim w Zielonej Górze.

Artur Jóskowiak – aktor/improwizator/kabareciarz/konferansjer, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, założyciel i lider Teatru Improwizacji Improkracja oraz Kabaretu Nic Nie Szkodzi . Laureat największych festiwali komediowych w kraju. Prowadzi warsztaty z improwizacji.

 

Co: Dwaj Panowie – duet improwizowany oraz W Trzech Osobach
Gdzie: Sanatorium Kultury, Przejście Garncarskie 2, Wrocław
Kiedy: 15 października, godz. 20.00
Bilety: 25 zł – w przedsprzedaży do kupienia w Sanatorium Kultury od 05.10.2015
30 zł w dniu występu

www.nicnieszkodzi.pl
www.improkracja.pl

 

3os-1510-A3 3os-up 3os-up1b 3os-up2 3os-up2b