Dwaj Panowie w Sanatorium

Zapraszamy na całkowicie improwizowany spektakl w wykonaniu dwóch wrocławskich aktorów, związanych z Teatrem Improwizacji IMPROKRACJA.

 

W niedzielę 20 grudnia, będziecie mieli Państwo okazję obserwować spektakl komediowy tworzony na żywo przez dwóch aktorów. Feeria skojarzeń i improwizowanych scen wypełni salę po brzegi.

 

Mateusz Płocha – aktor/lalkarz/improwizator, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, od kilku lat aktywny członek Teatru Improwizacji Improkracja. W 2014 roku szkolił się z improwizacji w Chicago min. w iO Chicago, Annoyance Theater oraz u Jimmiego Carrane’a . Prowadzi warsztaty z improwizacji. Współzałożyciel grupy impro 3-Way, z którą improwizuje w języku angielskim. Współpracuje z Teatrem Lubuskim w Zielonej Górze oraz Teatrem Lalki i Aktora w Opolu.

 

Artur Jóskowiak – aktor improwizator, nauczyciel, trener umiejętności miękkich, komik, konferansjer, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, założyciel Teatru Improwizacji Improkracja oraz Kabaretu Nic Nie Szkodzi . Laureat największych festiwali komediowych w kraju (PAKA, Szpak, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, Mulatka). Prowadzi warsztaty z improwizacji, autoprezentacji i wystąpień publicznych). Ze sceną związany od 2006 roku.

 

Co: Dwaj Panowie – duet improwizowany.
Gdzie: Sanatorium Kultury, Przejście Garncarskie 2 (dawniej Puzzle), Wrocław
Kiedy: 20 grudnia, godz. 20.00
Bilety: 10 zł

 

https://www.facebook.com/events/947964638617807/
www.nicnieszkodzi.pl
www.improkracja.pl

 

DWAJ-PANOWIE-2012 DWAJ-PANOWIE-2012-up