Dwaj Panowie oraz PIP show

Dwaj Panowie mają zaszczyt zaprosić na wieczór komedii improwizowanej, gdzie zaimprowizujemy bez scenariusza, bez przygotowania a wszystko co się wydarzy będzie jednorazowe i niepowtarzalne. Tym razem wystąpią z nami goście z Warszawy, czyli PIP show!

 

PiP Show to inaczej Paweł i Piotr a dokładnie: Paweł Najgebauer i Piotr Sikora.

 

Paweł Najgebauer. Instruktor improwizacji w Szkole Impro oraz improwizator w warszawskich teatrach Klancyk i Hofesinka, szkolony w ośrodkach improwizacji na całym świecie (iO Chicago, The Second City, The Annoyance Theater, Impro Melbourne) pod okiem najlepszych instruktorów z USA, Kanady, Australii i Wielkiej Brytanii. W ostatnim roku poprowadził ponad sto warsztatów improwizacji i wystąpił w ponad setce spektakli improwizowanych w całej Polsce. Można go zobaczyć głównie na deskach Klubu Komediowego przy pl. Zbawiciela w Warszawie. Prowadzi warsztaty i występuje w języku polskim i angielskim.

 

Piotr Sikora. Improwizator w Klancyku i Hofesince. Absolwent iO Training Center w Chicago oraz szkoły improwizacji przy teatrze The Annoyance. Prowadzi Alternator w Radiu Kampus, z wykształcenia jest prawnikiem.

Swoimi spektaklami chcą pokazać Wam to co najbardziej pasjonuje ich w improwizacji- zwykłych bohaterów, w zwykłym świecie, przeżywających zwykłe codzienne problemy. Czasem udaje im się pokazać niezwykłość tej zwykłości i to sprawia im największą radość.

 

Dwaj Panowie – duet improwizowany. To duet improwizatorów związanych na co dzień z Teatrem Improwizacji IMPROKRACJA.

 

Mateusz Płocha – aktor/lalkarz/improwizator, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, od kilku lat aktywny członek Teatru Improwizacji Improkracja. W 2014 roku szkolił się z improwizacji w Chicago min. w iO Chicago, Annoyance Theater oraz u Jimmiego Carrane’a . Prowadzi warsztaty z improwizacji. Współzałożyciel grupy impro 3-Way, z którą improwizuje w języku angielskim. Współpracuje z Teatrem Lubuskim w Zielonej Górze.

 

Artur Jóskowiak – aktor improwizator, nauczyciel, trener umiejętności miękkich, komik, konferansjer, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, założyciel Teatru Improwizacji Improkracja oraz Kabaretu Nic Nie Szkodzi . Laureat największych festiwali komediowych w kraju (PAKA, Szpak, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, Mulatka). Prowadzi warsztaty z improwizacji, autoprezentacji i wystąpień publicznych). Ze sceną związany od 2006 roku.

 

Co: Dwaj Panowie oraz PIP show
Gdzie: Sanatorium Kultury, Przejście Garncarskie 2, dawniej Puzzle, Wrocław
Kiedy: 29 listopad, godz. 20.00
Bilety: 15 zł w przedsprzedaży/ 20 zł w dniu występu

 

https://www.facebook.com/events/1172574552772132/
www.nicnieszkodzi.pl
www.improkracja.pl

 

pip pip-up1