Dobre malowanie – warsztaty plastyczne

Klub Pod Kolumnami zaprasza na nowy cykl warsztatów malarstwa dla osób dorosłych. Zajęcia stanowią cykl uzupełniających się ćwiczeń z malarstwa techniką akwareli i rysunku. Do zajęć można dołączyć w dowolnym momencie. Uczestnicy nie muszą mieć szczególnych zdolności artystycznych, jednak kurs pozwoli rozwinąć każdemu zdolności manualne oraz zmysł estetyki.

 

Podczas zajęć odbywa się również mini wykład na temat malarstwa, historii sztuki lub tematyki zajęć, uczestnicy mogą zadawać pytania oraz przynosić prace domowe do korekty. Podczas zajęć będziemy pracować z profesjonalnymi materiałami i narzędziami.

 

Zajęcia prowadzi Violetta Owczarek – absolwentka Liceum Plastycznego w Kielcach oraz Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Z zawodu projektanta i graficzka, w wolnych chwilach wielka pasjonatka malarstwa. Uczestniczyła w plenerach malarskich i wystawach zbiorowych. Pasjonuje się sztuką, rękodziełem i fotografią. Przez ostanie lata związana z teatrami improwizacji oraz organizacjami pożytku publicznego, realizując projekty artystyczne w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

 

Liczba miejsc ograniczona (12 osób)
Spotkanie odbywają się w poniedziałki o godz. 18.00
Materiały są w zakresie organizatora
Koszt zajęć: 50 zł karnet na 4 zajęcia do wykorzystania przez 1,5 m-ca, pojedyncze Koszt jednego warsztatu – 15 zł

Zapisy na info@kolumny.art.pl lub tel. 71 322 95 38

 

 

Informacje www.kolumny.art.pl / www.facebook.com/kolumny