AB OVO TEATR IMPROV

Gwiazdą listopadowego spotkania w ramach Wolnej Sceny Improwizacji będzie warszawska grupa teatralna AB OVO Teatr Improv.

 

AB OVO powstała w kwietniu 2010. W skład grupy wchodzą aktorzy, narodowa śpiewaczka operowa, inżynier maszyn ciężkich, magister stolarz oraz prawie światowej sławy klezmer.

 

Improv to znana już na całym świecie sztuka, w której “publiczność rządzi”, czyli decyduje o przebiegu spektaklu, a aktorzy mają za zadanie na oczach widza zagrać wszystko, o co publiczność poprosi. Wszyscy uwielbiamy podglądać – to silniejsze od nas! A ta sztuka to nic innego, jak podglądanie tu i teraz procesu twótrczego aktora będącego na scenie. Musi on – bez możliwości schowania się za kulisę – w kilka sekund wymyślić scenę ad hoc błyskotliwie, inteligentnie i dowcipnie!

 

W Polsce ta trudna sztuka dopiero zaczęła zaskarbiać sobie przychylność widza, który przychodząc pierwszy raz, staje się fanem tej formy teatralnej. Każde spotkanie jest jedyne i niepowtarzalne, przez co w nieskończoność ciekawe.

 

Grupę teatralną AB OVO tworzą:
– Katarzyna Michalska – założycielka
– Agnieszka Bajer
– Jasiek Aleksandrowicz-Krasko
– Robert Kibalski
– Wojtek Medyński
– Piotr Wesołowski
– Piotr Wyżykowski
– Michał Głowacki
– Andrzej Perkman – muzyka

 

To co robisz w wolnym czasie, świadczy głęboko, jakim jesteś człowiekiem! To nasze zachcianki i chwile poświęcone przyjemnościom bezwzględnie określają nasz charakter… Skoro więc to czytasz, znaczy, że przyjemność sprawia Ci teatr i jesteś wyrafinowaną ponadprzeciętną osobistością! Z pewnością docenisz zmagania aktorów, mierzących się z arcytrudną i wymagającą sprytu dziedziną sztuki, jaką jest improwizacja teatralna! Uchwycisz powab improwizowanej piosenki, rozsmakujesz się w urokach improwizowanej żonglerce stylami teatralnymi i filmowymi, jak również przyznasz zapewne laur odwagi mierzącym się w improwizowanym boju bitwy na pytania?! Drogi widzu, dzisiaj to Ty jesteś najważniejszy! Zrób sobie dobrze: rozsiądź się wygodnie w swoim fotelu i twórz z nami niepowtarzalną atmosferę kształtującą nasz wspólny wieczór.

 

Co: AB OVO TEATR IMPROV / kolejny wieczór w ramach Wolnej Sceny Improwizacji
Gdzie: Impart, sala kameralna, ul. Mazowiecka 17, Wrocław
Kiedy: 21 listopada, godzina: 20.00
Bilety: 30 zł

Bilety i rezerwacje: tel. 71 341-94-32, rezerwacje@impart.art.pl

 

ab ovo 1 ab ovo 2 ab ovo 3